Beats Studio3 Wireless Over-Ear Headphones - Skyline Collection - Shadow Grey

SKU
MXJ92ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Beats by Dr. Dre
EAN code
190199462779
Боја
Shadow Gray
Connectivity
Bluetooth
Earphone type
Over-Ear
Бои
Grey

Product declaration