Beats - urBeats³ Earphones with Lightning Connector

SKU
conf-beats-urbeats3-earphones-with-lightning-connector-1-mk

Дизајнирани за вашиот живот, урбаните слушалки urBeats3 имаат фино подесен акустичен дизајн за да овозможат исклучително искуство на слушање. Нивното оптимално ергономско вклопување овозможува целодневна удобност. Преку своето семејство на премиум потрошувачки слушалки, слушалки за во уво и звучници, Beats претстави сосема нова генерација на можностите за премиум звук.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Бараш нешто друго? Ви препорачуваме. ↓

B&O PLAY - Beoplay E4 Earphones - Black
B&O PLAY - Beoplay E4 Earphones - Black
12.990 МКД
Bang & Olufsen Earset
Bang & Olufsen Earset
15.990 МКД
B&O PLAY - Beoplay E8 Earphones
B&O PLAY - Beoplay E8 Earphones
15.900 МКД
BeoPlay - Earphones E6
BeoPlay - Earphones E6
15.990 МКД
Beats Powerbeats3 Wireless Earphones
Beats Powerbeats3 Wireless Earphones
11.990 МКД
BeoPlay - Headphones H4
BeoPlay - Headphones H4
16.990 МКД
ELAGO Waterproof Airpod Hang Case
ELAGO Waterproof Airpod Hang Case
1.390 МКД
Beats - EP On-Ear Headphones
Beats - EP On-Ear Headphones
5.990 МКД
BeatsX слушалки
BeatsX слушалки
8.990 МКД
Beats by Dr. Dre - urBeats
Beats by Dr. Dre - urBeats
Special Price 3.990 МКД
Regular Price 5.990 МКД
Master & Dynamic True Wireless Earphones
Master & Dynamic True Wireless Earphones
18.990 МКД
Beats Studio³ Wireless
Beats Studio³ Wireless
21.900 МКД
Совршен звук
urBeats3 може да се пофалат со совршен дизајн кој обезбедува неверојатно аудио доживување. Ова значи дека без разлика каква музика слушате, ќе имате совршена репродукција на звук. Ласерското прецизно производство обезбедува совршено избалансиран бас, додека двостраната акустика обезбедува синхронизиран звук и природен тоналитет, без оглед на видот на музиката.
Направени за вас
Дизајнирани за вас, бежичните слушалки urBeats3 обезбедуваат оптимален ергономски изглед и стил со добро познат Beats звук за секојдневна употреба. Голем број различни додатоци обезбедуваат дополнителна звучна изолација и удобност.
Слушај во движење
Каде и да ве носи денот, секогаш можете да бидете поврзани со RemoteTalk. Поставете ги и разговарајте преку вградениот микрофон, управувајте со вашата музика или дури и активирајте го Siri - сето тоа со притискање на копче.
Производител
Beats by Dr. Dre
End of life
No
Earphone type
Earphone, In-ear
Капацитет
No
iPhone компатибилност
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5c
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9" (2. gen), iPad Pro 12.9", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad with Retina Display
Боја
No
Connectivity
Lightning
Што има во кутијата?
  • urBeats3 earphones
  • Eartips with four size options
  • Removable secure-fit wingtips
  • Pocket-sized carrying case
  • Quick Start Guide
  • Warranty Card
Производител
Beats by Dr. Dre
EAN code
190198616654
Earphone type
In-ear
Капацитет
Lightning
iPhone компатибилност
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5c
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9" (2. gen), iPad Pro 12.9", iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad with Retina Display
Боја
сребрена
Connectivity
Lightning
Што има во кутијата?
urBeats3 earphones Eartips with four size options Removable secure-fit wingtips Pocket-sized carrying case Quick Start Guide Warranty Card
Производител
Beats by Dr. Dre
EAN code
190198505705
Earphone type
In-ear
Капацитет
Lightning
iPhone компатибилност
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5c
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9" (2. gen), iPad Pro 12.9", iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad with Retina Display
Боја
црна
Connectivity
Lightning
Што има во кутијата?
urBeats3 earphones Eartips with four size options Removable secure-fit wingtips Pocket-sized carrying case Quick Start Guide Warranty Card
Производител
Beats by Dr. Dre
EAN code
190198616753
Earphone type
In-ear
Капацитет
Lightning
iPhone компатибилност
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5c
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9" (2. gen), iPad Pro 12.9", iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad with Retina Display
Боја
златна
Connectivity
Lightning
Што има во кутијата?
urBeats3 earphones Eartips with four size options Removable secure-fit wingtips Pocket-sized carrying case Quick Start Guide Warranty Card
Производител
Beats by Dr. Dre
Earphone type
In-ear
Боја
жолта
Connectivity
Lightning
Производител
Beats by Dr. Dre
Earphone type
In-ear
Боја
сина
Connectivity
Lightning
Производител
Beats by Dr. Dre
EAN code
190198481337
Earphone type
In-ear
Капацитет
Lightning
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5c, iPhone 4s, iPhone 4, iPhone 3G/3GS, iPod touch (5. gen), iPod touch (4. gen)
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9" (2. gen), iPad Pro 12.9", iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini, iPad (3. gen), iPad 2, iPad (1. gen)
iPod Compatibility
iPod nano 7th Generation, iPod nano 6th Generation, iPod touch (6th gen.), iPod nano 5th Generation, iPod touch (5th gen.), iPod touch 4th Generation, iPod touch 3rd Generation, iPod classic (160 GB), iPod classic (120 GB)
Боја
Defiant Black-Red
Connectivity
Lightning
Што има во кутијата?
urBeats3 earphones Eartips with four size options Removable secure-fit wingtips Pocket-sized carrying case Quick Start Guide Warranty Card
Производител
Beats by Dr. Dre
Earphone type
In-ear
Боја
Coral
Connectivity
Lightning