Beats USB Cable - Red

SKU
MHE72G/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Beats Type A на micro B USB кабел се поврзува преку Micro-USB port која се наоѓа на задната страна од Pill speaker-от за полнење и поврзување со компјутери. Пренос на податоци и енергија

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Beats by Dr. Dre
Weight
0.1250
EAN code
848447009831
Боја
црвена
Модел
No
Големина
No
Length
0,2 meters
Mac компатибилност
iMac, MacBook 12", MacBook 13", MacBook Air 11" (2015), MacBook Air 13", MacBook Pro 13" Retina (2013-2015), MacBook Pro 13" (2012 or older), MacBook Pro 15" (mid 2012 or older), MacBook Pro 17"

Product declaration