Belkin BOOST UP Wireless Charging Stand 10W - Black

SKU
F7U052VFBLK

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Belkin BOOST UP Wireless Charging Stand 10W - Black

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Belkin
Боја
Black
Бои
Black
Charger type
Qi Wireless
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8

Product declaration