Belkin BOOST UP Wireless Charging Stand 10W - Black

SKU
F7U052VFBLK

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Belkin BOOST UP Wireless Charging Stand 10W - Black

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Belkin
Боја
Black
Бои
Black
Charger type
Qi Wireless
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8

Product declaration