Belkin InvisiGlass Ultra for iPhone X with installation frame

SKU
F8W874ZZ

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

Искористувањето на Corning® Incorporated во стручното стакло, InvisiGlass Ultra кое е направено со Accessory Glass 2 од Corning поставува нов стандард во заштитата на екранот. InvisiGlass Ultra нуди подобрена отпорност на гребење, намалена видливост на гребнатицата и подобри перформанси при паѓање од другите заштитни фолии направи од кален и пластика.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Belkin
End of life
No
Бои
White
Боја
јасен / транспарентен
Материјал
Glass
Тип на футрола
Screen Protector
iPhone компатибилност
iPhone X