Belkin QODE Ultimate Lite футрола/тастатура

SKU
F5L904EABLK

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Совршен придружник за вашиот iPad 9.7", Ultimate Lite Keyboard футролата е тенка и пренослива, но сепак издржлива и полна со многу фунцкии. Футролата ви нуди поголема мобилност, премиум алуминиумската тастатура со добро распоредени копчиња обезбедува подобрено искуство при пишување и напредните функции за управување со енергија го сочувуваат оптималниот век на батеријата. Ultimate Lite Keyboard футролата е лесна за употреба насекаде. И покрај своите супериорни перформанси и издржливи карактеристики, сепак е лесена и пренослива за вашиот живот во движење.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Belkin
Weight
0.3600
EAN code
745883747795
Боја
Black
Големина
9.7inch iPad
Материјал
Aluminium
Бои
Black
iPad компатибилност
iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)
Тип на футрола
Hard case
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration