Belkin QODE Ultimate Lite Keyboard Case for iPad 9.7inch 6th Generation (2018) - Black:

Belkin QODE Ultimate Lite Keyboard Case for iPad 9.7inch 6th Generation (2018) - Black

SKU
F5L904EABLK

Совршен придружник за вашиот iPad 9.7", Ultimate Lite Keyboard футролата е тенка и пренослива, но сепак издржлива и полна со многу фунцкии. Футролата ви нуди поголема мобилност, премиум алуминиумската тастатура со добро распоредени копчиња обезбедува подобрено искуство при пишување и напредните функции за управување со енергија го сочувуваат оптималниот век на батеријата. Ultimate Lite Keyboard футролата е лесна за употреба насекаде. И покрај своите супериорни перформанси и издржливи карактеристики, сепак е лесена и пренослива за вашиот живот во движење.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Совршен придружник за вашиот iPad 9.7", Ultimate Lite Keyboard футролата е тенка и пренослива, но сепак издржлива и полна со многу фунцкии. Футролата ви нуди поголема мобилност, премиум алуминиумската тастатура со добро распоредени копчиња обезбедува подобрено искуство при пишување и напредните функции за управување со енергија го сочувуваат оптималниот век на батеријата. Ultimate Lite Keyboard футролата е лесна за употреба насекаде. И покрај своите супериорни перформанси и издржливи карактеристики, сепак е лесена и пренослива за вашиот живот во движење.

Производител
Belkin
Weight
0.3760
EAN code
745883747795
End of life
No
Материјал
Aluminium
Боја
црна
Бои
Black
iPad компатибилност
iPad Pro 9.7", iPad Air, iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)
Тип на футрола
Hard case
Sleeps/wakes iPad
Yes