Belkin TCP 1.0 PET screen protector for iPhone 6/6s Plus - Transparent

SKU
F8W622EC

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Belkin TrueClear™ Transparent Screen Protector за iPhone 6/6s Plus

  • Конкретно дизајниран за iPhone 6/6s Plus
  • Тестирана за оптичка јасност од 93%
  • Ултра тенко заштитно стакло од 0.13мм

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Belkin
Weight
0.0100
EAN code
745883675890
Боја
Clear / Transparent
Модел
No
Големина
iPhone 6 Plus/6s Plus
Капацитет
No
Бои
Transparent
Screen Protector Type
Transparent
iPhone компатибилност
iPhone 6s Plus, iPhone 6 Plus

Product declaration