Belkin Valet Charger Power Pack 6700 mAh for Apple Watch + iPhone:

Belkin Valet Charger Power Pack 6700 mAh for Apple Watch + iPhone

SKU
F8J201BTSLV
Belkin Valet Power Pack полнач со капачитет од 6700 man за Apple Watch I iPhone.
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Belkin Valet Power Pack полнач со капачитет од 6700 man за Apple Watch I iPhone.
Производител
Belkin
Weight
No
EAN code
745883717217
End of life
No
Бои
No
Боја
сребрена
Компатибилност - адаптер
No
iPhone компатибилност
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s/SE, iPhone 5c
iPad компатибилност
No
iPod Compatibility
No
Mac компатибилност
No
Compatibility
Apple Watch 38mm, Apple Watch 42mm
Compatibility
No
Capacity
No
Батерија
6700 mAh
Cell Type
No
Dimensions
No
Што има во кутијата?
No
Гаранција
No
Коментар
No