Belkin Valet Charger Power Pack 6700 mAh for Apple Watch + iPhone

SKU
F8J201BTSLV

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Belkin Valet Power Pack полнач со капачитет од 6700 man за Apple Watch I iPhone.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Belkin
Weight
0.3000
EAN code
745883717217
Боја
сребрена
Модел
No
Големина
No
Charger type
USB
iPhone компатибилност
iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone SE (2. gen), iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus
Compatibility
Apple Watch 38mm, Apple Watch 42mm
Батерија
6700 mAh

Product declaration