Beoplay Speaker A1 Deep Red

SKU
1297848
 

Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

MARSHALL WILLEN - BLACK & BRASS
MARSHALL WILLEN - BLACK & BRASS
8.990 МКД

Достапен производ

MARSHALL KILBURN II BLACK AND BRASS
MARSHALL KILBURN II BLACK AND BRASS
19.990 МКД

Достапен производ

JBL-PORTABLE BLUETOOTH SPEAKER-Clip-4-green
JBL-PORTABLE BLUETOOTH SPEAKER-Clip-4-green
3.990 МКД

Достапен производ

Harman Kardon Aura Studio 3 - црн
Harman Kardon Aura Studio 3 - црн
19.990 МКД

Достапен производ

JBL Clip 4 Sqaud
JBL Clip 4 Sqaud
3.990 МКД

Достапен производ

JBL FLIP 6 Red
JBL FLIP 6 Red
8.990 МКД

Достапен производ

JBL CLIP 4 Blue
JBL CLIP 4 Blue
3.990 МКД

Достапен производ

JBL Clip 4 Blue Pink
JBL Clip 4 Blue Pink
3.990 МКД

Достапен производ

Детали

BEOPLAY A1
Животот е авантура. Понекогаш необична. Некогаш обична.
Екстремно пренослив Bluetooth звучник кој ќе го прошета светот со вас и ќе донесе повеќе звук и бас - без разлика каде и што се случува во тој момент.
ВИСТИНСКИ 360 ЗВУК
Подобар звук. Појак бас.
Beoplay A1 обезбедува вистински 360 амбиентален звук кој дава совршена музика секаде каде што ќе биде поставен.
ДИЗАЈНИРАН ЗА ДОЛГИТЕ ЛЕТНИ НОЌИ
ПРЕНОСЛИВОСТ
Дури и "најтешките" мелодии се лесни за носење.
Beoplay A1 е доволно мал за да се вклопи на вашата дланка, тежи само 600 грама и поради неговата форма лесно е да стои во вашата торба или џеб.
МАТЕРЈАЛИ
Изглед и функционалност во хармонија.
Заоблената алуминиумска мрежа изгледа одлично и со големо ниво на издржливост, додека двослојната полимер база ги штити внатрешните компоненти. Студен алуминиум. Топол полимер. Мека кожа. Beoplay A1 е неверојатно да се допре.
НЕ ПРЕКИНУВАЈ СО ИСТРАЖУВАЊЕ
reseller-logo
Сите производи на B&O PLAY купени во iSTYLE доаѓаат со оригинално, неотворено и фабричко пакување како и 1 година B&O PLAY ограничена гаранција која можете да се спроведе насекаде во светот.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Bang & Olufsen
Weight
0.6000
EAN code
5705260062076
Боја
Dark Red
Модел
No
Големина
No
Speaker connectivity
3.5 mm, Bluetooth
iPhone компатибилност
iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4, iPhone 3G/3GS
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9" (1. gen), iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini, iPad with Retina Display, iPad (3. gen), iPad 2, iPad (1. gen)
Speaker Power
2 x 30W Class D for woofer and tweeter
2 x 140W peak power
Frequency
60 - 24.000Hz
Батерија
Up to 24 hours playback at moderate listening level.
Built-in, rechargeable, 7,4V, 2200mAh, Li-Ion
Wired Connection
1 x 3.5mm Mini-Jack
1 x USB-C for charging (up to 3A) and speaker phone
Wireless connection
Bluetooth 4.2, ADK 4.0
Димензија и тежина
4.8 x 13,3 cm
0,6 kg
Коментар
Designer: Cecilia Manz

Product declaration