Beoplay Headphones H3 2nd. Generation Natural:

Beoplay Headphones H3 2nd. Generation Natural

SKU
1643246

BeoPlay H3 се специјално дизајнирани in ear слушалки од Bang & Olufsen. Одликувајќи се со моќен звук, цврст екстериер и удобно вклопување, BeoPlay H3 слушалките се изработени за да обезбедат уникатно искуство .

*Количините се ограничени.
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Бараш нешто друго? Ви препорачуваме. ↓

Beats Powerbeats Pro
Beats Powerbeats Pro
15.990 МКД

Достапен производ

B&O Play - Beoplay H9i
B&O Play - Beoplay H9i
26.900 МКД

Достапен производ

Beats Powerbeats3 Wireless Earphones
Beats Powerbeats3 Wireless Earphones
Special Price 8.490 МКД
Regular Price 11.990 МКД

Достапен производ

BeatsX слушалки
BeatsX слушалки
8.290 МКД

Достапен производ

B&O PLAY - Beoplay E4 Earphones - Black
B&O PLAY - Beoplay E4 Earphones - Black
Special Price 9.090 МКД
Regular Price 12.990 МКД

Достапен производ

Beoplay Headphones H4 Charcoal Grey
Beoplay Headphones H4 Charcoal Grey
Special Price 12.990 МКД
Regular Price 16.990 МКД

Достапен производ

Beoplay Headphones H8i Black
Beoplay Headphones H8i Black
21.900 МКД

Достапен производ

Beats Studio³ Wireless
Beats Studio³ Wireless
21.900 МКД

Достапен производ

ELAGO Waterproof Airpod Hang Case
ELAGO Waterproof Airpod Hang Case
1.390 МКД

Достапен производ

Bang&Olufsen Earphones E6 Sand
Bang&Olufsen Earphones E6 Sand
Special Price 11.190 МКД
Regular Price 15.990 МКД

Достапен производ

iSTYLE outdoor Airpods cover
iSTYLE outdoor Airpods cover
790 МКД

Достапен производ

  • Дизајнирани in ear слушалки од Bang & Olufsen.

  • Технологија на поврзување: Жичена

  • Изработени од цврст алуминиум

  • Ултра-лесни со изненадувачки перформанси на звукот

  • Динамички звук со полн тон кој интегрира специјално дизајниран 10,8 милиметарски драјвер

  • Можност за репродукција на оригиналниот звук колку што е можно повеќе на поавтентичен начин.
Производител
Bang & Olufsen
EAN code
5705260059311
End of life
No
Earphone type
In-ear
Капацитет
No
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5c
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9", iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini
iPod Compatibility
iPod shuffle, iPod nano 7th Generation, iPod touch (6th gen.)
Mac компатибилност
iMac, MacBook 12", MacBook 13", MacBook Air 11", MacBook Air 13", MacBook Pro 13", MacBook Pro 15", MacBook Pro 17", MacBook Pro Retina 13", MacBook Pro Retina 15"
Боја
сребрена
Материјал
Rubber, Stainless Steel
Connectivity
3.5mm stereo mini jack