Beoplay Headphones H4 Charcoal Grey:

Beoplay Headphones H4 Charcoal Grey

SKU
1643874
  • Over-ear fit
  • Безжични преку Bluetooth
  • До 19 часа на слушање музика
*Количините се ограничени.
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Бараш нешто друго? Ви препорачуваме. ↓

B&O PLAY - Beoplay E8 Earphones
B&O PLAY - Beoplay E8 Earphones
15.900 МКД

Достапен производ

Bang & Olufsen Earset
Bang & Olufsen Earset
15.990 МКД

Достапен производ

ELAGO Waterproof Airpod Hang Case
ELAGO Waterproof Airpod Hang Case
1.390 МКД

Достапен производ

Beats - urBeats³ Earphones - 3.5 mm
Beats - urBeats³ Earphones - 3.5 mm
Special Price 2.790 МКД
Regular Price 5.690 МКД

Достапен производ

BeatsX слушалки
BeatsX слушалки
Special Price 6.490 МКД
Regular Price 8.290 МКД

Достапен производ

Beats - Solo3 Wireless
Beats - Solo3 Wireless
Special Price 11.490 МКД
Regular Price 18.490 МКД

Достапен производ

B&O PLAY - BeoPlay H5
B&O PLAY - BeoPlay H5
Special Price 11.090 МКД
Regular Price 13.900 МКД

Достапен производ

Beats Studio³ Wireless
Beats Studio³ Wireless
Special Price 14.990 МКД
Regular Price 21.900 МКД

Достапен производ

JBL E45BT
JBL E45BT
5.990 МКД

Достапен производ

Beats - EP On-Ear Headphones
Beats - EP On-Ear Headphones
Special Price 3.690 МКД
Regular Price 5.990 МКД

Достапен производ

Beats by Dr. Dre - urBeats
Beats by Dr. Dre - urBeats
Special Price 2.790 МКД
Regular Price 5.990 МКД

Достапен производ

Безжичен Bang & Olufsen Signature звук каде и да одите.
Beoplay H4 испорачува познат Bang & Olufsen Signature Sound и е дизајниран да ви донесе звук кој останува верен на изворниот материјал. Без разлика дали ги користите H4 безжично или со кабел, звукот ќе ве импресионира со откривање на сите прекрасни детали што вашата музика има да понуди.

Безжичен звук.
Beoplay H4 вклучува Bluetooth технологија која ви дава бескомпромисен безжичен звук, без разлика дали слушате музика или зборувате на телефонот.

До 19 часа на траење на батеријата.
Beoplay H4 работи подолго време. Со извонредниот век на батеријата до 19 часа, корисниците на H4 можат да останат во движење и да уживаат во прекрасната музика подолго време.

Производител
Bang & Olufsen
EAN code
5705260064636
End of life
No
Earphone type
Over-Ear
Капацитет
No
Боја
сива
Audio Driver
40 mm
Impedance
20 Ohm
Frequency
20 – 20 000 Hz
Sensitivity
91 dB/mW @ 1 kHz
Connectivity
Bluetooth
Батерија
600 mAh
Li-ion
Dimensions
195 mm x 220 mm x 50 mm
235 g