Beoplay Headphones H4 Charcoal Grey

SKU
1643874

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Безжичен Bang & Olufsen Signature звук каде и да одите.
Beoplay H4 испорачува познат Bang & Olufsen Signature Sound и е дизајниран да ви донесе звук кој останува верен на изворниот материјал. Без разлика дали ги користите H4 безжично или со кабел, звукот ќе ве импресионира со откривање на сите прекрасни детали што вашата музика има да понуди.

Безжичен звук.
Beoplay H4 вклучува Bluetooth технологија која ви дава бескомпромисен безжичен звук, без разлика дали слушате музика или зборувате на телефонот.

До 19 часа на траење на батеријата.
Beoplay H4 работи подолго време. Со извонредниот век на батеријата до 19 часа, корисниците на H4 можат да останат во движење и да уживаат во прекрасната музика подолго време.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Bang & Olufsen
Weight
0.2000
EAN code
5705260064636
Боја
Gray
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
Connectivity
Bluetooth
Earphone type
Over-Ear
Бои
Charcoal Gray
Audio Driver
40 mm
Impedance
20 Ohm
Frequency
20 – 20 000 Hz
Sensitivity
91 dB/mW @ 1 kHz
Батерија
600 mAh
Li-ion
Dimensions
195 mm x 220 mm x 50 mm
235 g

Product declaration