iSTYLE outdoor Airpods cover

SKU
conf-istyle-outdoor-airpods-cover-mk
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Бараш нешто друго? Ви препорачуваме. ↓

Beats - Solo3 Wireless
Beats - Solo3 Wireless
Special Price 11.490 МКД
Regular Price 18.490 МКД

Достапен производ

B&O PLAY - Beoplay E4 Earphones - Black
B&O PLAY - Beoplay E4 Earphones - Black
Special Price 9.090 МКД
Regular Price 12.990 МКД

Достапен производ

Beats Studio³ Wireless
Beats Studio³ Wireless
Special Price 14.990 МКД
Regular Price 21.900 МКД

Достапен производ

Bang&Olufsen Earphones E8 2.0
Bang&Olufsen Earphones E8 2.0
19.490 МКД

Достапен производ

Beats Powerbeats3 Wireless Earphones
Beats Powerbeats3 Wireless Earphones
Special Price 8.490 МКД
Regular Price 11.990 МКД

Достапен производ

Beoplay Headphones H8i Black
Beoplay Headphones H8i Black
21.900 МКД

Достапен производ

Bang&Olufsen Earphones E6 Sand
Bang&Olufsen Earphones E6 Sand
Special Price 11.190 МКД
Regular Price 15.990 МКД

Достапен производ

B&O Play - Beoplay H9i
B&O Play - Beoplay H9i
26.900 МКД

Достапен производ

ELAGO Waterproof Airpod Hang Case
ELAGO Waterproof Airpod Hang Case
1.390 МКД

Достапен производ

Master & Dynamic True Wireless Earphones
Master & Dynamic True Wireless Earphones
18.990 МКД

Достапен производ

Bang & Olufsen Earset
Bang & Olufsen Earset
15.990 МКД

Достапен производ

Детали

Со оваа футрола, можете да ги земете вашите AirPods секаде без да се грижите дали ќе се изгребат или оштетат. Висококвалитетниот 2.5 милиметарски тенок силикон е отпорен на абразија или влага, а исто така можете да го закачите за вашата ташна или ранец за поголема безбедност.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
End of life
No
HomeKit compatibility
No
Производител
iSTYLE
Compatibility
AirPods
Боја
црна
Материјал
Silicone
Производител
iSTYLE
Compatibility
AirPods
Боја
црвена
Материјал
Silicone
Производител
iSTYLE
Compatibility
AirPods
Боја
бела
Материјал
Silicone
Производител
iSTYLE
Compatibility
AirPods
Боја
сина
Материјал
Silicone