iSTYLE Ultraslim Wireless Charging Pad

SKU
conf-istyle-ultraslim-wireless-charging-pad-mk
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Ултра тенок безжичен полнач кој поддржува Qi стандардот за полнење. Со дебелина од само 6 мм и долг интегриран кабел од 1,2 m, полначот е совршен за употреба.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
End of life
No
Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
EAN code
8596049111828
Боја
Goldie (Gold for -ap)
Charger type
Qi Wireless
iPhone компатибилност
iPhone SE (2. gen), iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8
Батерија
Input power: DC 9V/2A, 5V/2A
Output power: 5W, 7.5W и 10W
Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
EAN code
8596049111811
Боја
бела
Charger type
Qi Wireless
iPhone компатибилност
iPhone SE (2. gen), iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8
Батерија
Input power: DC 9V/2A, 5V/2A
Output power: 5W, 7.5W и 10W
Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
EAN code
8596049111804
Боја
црна
Charger type
Qi Wireless
iPhone компатибилност
iPhone SE (2. gen), iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8
Батерија
Input power: DC 9V/2A, 5V/2A
Output power: 5W, 7.5W и 10W