iSTYLE USB-C to Lightning Metal Cable 1,2m

SKU
conf-istyle-usb-c-to-lightning-cable-mk
Боја
Space Gray %
Silver %
 

Достапност

Детали

iSTYLE Metal Lightning кабелот е исклучително издржлив кабел за полнење и синхронизација специјализиран за употреба со iPhone и iPad уреди. Направен од нерѓосувачки челик и алуминиумското куќиште обезбедуваат овој кабел да е речиси неуништлив и супер-отпорен на свиткување.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
End of life
No
Големина
No
Производител
iSTYLE
Weight
0.1000
EAN code
8596049111750
Боја
Space Gray
Компатибилност - адаптер
Lightning, USB-C
iPhone компатибилност
iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone SE (2. gen), iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s or later, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5
Производител
iSTYLE
Weight
0.1000
EAN code
8596049111767
Боја
Silver
Компатибилност - адаптер
Lightning, USB-C
iPhone компатибилност
iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone 5s or later
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9" (1. gen), iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad Air 3, iPad Air 2, iPad Air, iPad mini, iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)

Product declaration