Decoded Leather Wallet, brown - iPhone 11

SKU
D9IPOXIRDW2CBN

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Кожениот паричник за iPhone 11 е сè во едно за вашите најважни работи.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Decoded
EAN code
8719992410873
Боја
No
Големина
iPhone 11
Материјал
Leather
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone 11

Product declaration