DEVIA Fingerprint USB Drive Champagne Gold

SKU
DUFING

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Devia 32 GB USB Drive ќе Ви овозможи безбедно да ги складирате Вашите податоци. Се отклучува со оттисок од прст.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Devia
Модел
No
Големина
No
End of life
No
Maconomy Stock Availability
No
Боја
Gold
Меморија
No
Капацитет
32 GB
HDD trays
No
Mac компатибилност
MacBook Air 11" (2015), MacBook Air 11" (Mid 2012 or newer) , MacBook Air 11" (Mid 2011 or older) , MacBook Air 13", MacBook Air 13" (Mid 2011-2014) , MacBook Air 13" (Mid 2010 or older) , MacBook Pro 13" Retina (2013-2015), MacBook Pro 13" (2012 or older), MacBook Pro 15" Retina (Mid 2012-2015), MacBook Pro 15" (mid 2012 or older), MacBook Pro 17"
Интерфејс
USB 3.0

Product declaration