DEVIA Privacy Full Glass IPhone X Black:

DEVIA Privacy Full Glass IPhone X Black

SKU
DPG8-BK
Карактеристики:
 • Бренд: Devia
 • Тип: Заштитник за стакло
 • Тежина на производот: 30 g
 • Компатибилност со: iPhone X
 • Боја: црна
 • Дебелина: 0,26 мм
 • Цврстина: 9H
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Карактеристики:
 • Бренд: Devia
 • Тип: Заштитник за стакло
 • Тежина на производот: 30 g
 • Компатибилност со: iPhone X
 • Боја: црна
 • Дебелина: 0,26 мм
 • Цврстина: 9H
Производител
Devia
End of life
No
Боја
црна
Материјал
Glass
Тип на футрола
Screen Protector
iPhone компатибилност
iPhone X