DJI Osmo Mobile stabilizator

SKU
DJIOSMOMOBILE

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Osmo Mobile е рачно изработен држач за паметни телефони направен да ја раскаже Вашата приказна. Без оглед на Вашата страст и дестинација и без оглед на Вашата инспирација, зачувајте ги Вашите моменти со филмски движења и неверојатна леснотија. Користејќи го овој лесен дизајн, интелигентни функции и батерија со долг живот, Osmo Mobile ќе Ви овозможи да ја споделите Вашата приказна.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
190021279315
End of life
Yes
Боја
црна
Капацитет
No
Connectivity
No
iPhone компатибилност
iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s/SE