Eco friendly маска за iPhone 11 - розева

SKU
IPH-11-ECO-PNK

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Next Provider Systems
EAN code
6427157001256
Боја
Pink
Големина
No
Бои
Pink
Материјал
Eco
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11

Product declaration