Eco friendly маска за iPhone 11 - розева

SKU
IPH-11-ECO-PNK
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Next Provider Systems
Боја
Pink
Големина
No
Бои
Pink
Материјал
Eco
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11

Product declaration