ELAGO Inner Core Case for iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus - Jean indigo

SKU
ES7PIC-JIN-RT

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

ELAGO Inner Core Case for iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Elago
Боја
темно плава
Големина
No
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus

Product declaration