ELAGO PRO Hanger Stand:

ELAGO PRO Hanger Stand

SKU
EST-PRO-SL
Карактеристики:
  • Алуминиумскиот дизајн обезбедува солидна стабилност и совршено го надополнува дизајнот на MacBook-от.
  • Силиконската обвивка го штити вашиот лаптоп и држачот за мониторот од гребнатинки.
  • Компатибилен со сите iMacs, Cinema Displays и Thunderbolt Displays.
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Карактеристики:
  • Алуминиумскиот дизајн обезбедува солидна стабилност и совршено го надополнува дизајнот на MacBook-от.
  • Силиконската обвивка го штити вашиот лаптоп и држачот за мониторот од гребнатинки.
  • Компатибилен со сите iMacs, Cinema Displays и Thunderbolt Displays.
Производител
Elago
Weight
No
EAN code
8809345038912
End of life
No
Материјал
Aluminium, Rubber, Silicone
Боја
сребрена
Compatibility
No
iPhone компатибилност
No
iPad компатибилност
No
iPod Compatibility
No
Mac компатибилност
No
Dimensions
No
Ports and Interfaces
No
Што има во кутијата?
No
Гаранција
No
Коментар
No