EPICO BRAIDED USB-C CABLE 1.8m - silver

SKU
9915141900001

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
EPICO
End of life
No
Length
1,8 meters
Боја
сребрена
Компатибилност - адаптер
USB-C