EPICO PRO FLIP CASE iPad Pro 11 - Темно плава

SKU
33911101600002

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Epico Pro Flip Case го штити Вашиот iPad од 360° и благодарејќи на предниот магнетен капак, екранот секогаш ќе биде заштитен од гребаници додека секогаш е и лесно достапен. Благодарејќи на страничниот специјално дизајниран простор за Apple Pencil, истиот ќе биде секогаш наполнет кога ќе го ставите до Вашиот iPad. Исто така оваа футрола се лесно тансформира во позиција која што најмногу Ви одговара, хоризонтално или вертикално.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Epico
Боја
Dark Blue
Големина
No
iPad компатибилност
iPad Pro 11" (1. gen)
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration