EPICO Glass for iPad Pro 12.9" (2018)

SKU
34012151000001

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

High-quality screen protection for your tablet. Epico Glass is made of tempered glass, which guarantees ultimate 9H hardness while preserving the brightness and clarity of the screen. The thinness of 0.3mm makes it almost invisible and keeps the smooth touch and accurate response to the fingers.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
EPICO
Weight
0.0000
Материјал
Tempered Glass
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (3. gen)
Тип на футрола
Screen Protector

Product declaration