Epico Type-C Hub SLIM 4K HDMI & Ethernet - space grey, black cable

SKU
9915112100017

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Epico
Weight
0.1000
EAN code
8596049105018
Боја
Space Gray
MagSafe compatibility
No
Компатибилност - адаптер
Ethernet (RJ-45), HDMI, USB 3, USB-C
Mac компатибилност
MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017), MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019)

Product declaration