Epico Ultraslim Dual Wireless charger + 18W Fast charger

SKU
9915101300135
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
EPICO
Боја
Black
MagSafe compatibility
No
Charger type
Qi Wireless
Компатибилност - адаптер
USB-C
iPhone компатибилност
iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone SE (2. gen), iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8
AirPods компатибилност
AirPods Wireless charging, AirPods Pro

Product declaration