EPICO USB Type-C Hub Multi-Port 4k HDMI - space grey/black

SKU
9915111900012

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

EPICO USB Type-C Hub Multi-Port 4k HDMI - space grey/black

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
EPICO
Weight
0.0000
EAN code
8596049091458
Боја
Space Gray
MagSafe compatibility
No
Компатибилност - адаптер
HDMI, USB 3, USB-C
iPhone компатибилност
iPhone 5s or later
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9" (2. - 3. gen), iPad Pro 12.9" (1. gen), iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad mini, iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook Air 13" Retina (2018), MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017), MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019)
Compatibility
iMac

Product declaration