Fitbit Ionic Accessory Band Perforated Leather Cognac - Large

SKU
FB164LBDBL
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Fitbit Ionic Accessory Band Perforated Leather Cognac - Large

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Fitbit
EAN code
816137025492
End of life
No
Боја
кафеава
Материјал
Leather