Fitbit Ionic Accessory Band Perforated Leather Cognac - Large

SKU
FB164LBDBL

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Fitbit Ionic Accessory Band Perforated Leather Cognac - Large

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Fitbit
EAN code
816137025492
Боја
Brown
Големина
L
Материјал
Leather

Product declaration