GoPro HD HERO 4 Black

SKU
GP0052

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Најнапредната камера некогаш направена.

Ви ја претставуваме HERO4 Black, најнапредната камера некогаш направена. Со унапреден квалитет на снимање и 2x помоќен процесор, перформансите на GoPro достигнаа комплетно ново ниво. Неверојатна висока резолуција на видеа од 4K30 и 2.7K50 и висок frame rate од 1080p120 ќе ви овозможат неверојатно богати снимки кои Ве претставуваат Вас и Вашиот свет. Новите Protune подесувања за фотографии и видеа овозможуваат мануелна контрола на бојата, ISO лимитот, експозицијата и уште повеќе. Водоотпорна 131’ (40m) со 12MP фотографии на 30 фрејмови во секунда и подобрен звук го прават HERO4 Black ултимативно решение за забележување на буквално секој посакуван момент во Вашиот живот.ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
GoPro
End of life
No