GoPro Magenta Dive FIlter

SKU
ABDFM-301

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Magenta Dive FIlter обезбедува оптимална јасност на сликата за вашите подводни фотографии и видео.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
GoPro
Големина
No
End of life
No

Product declaration