GoPro QuickKey SD

SKU
AMCRL-001-EU
 
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

GoPro LCD BacPac
GoPro LCD BacPac
Special Price 4.590 МКД
Regular Price 5.290 МКД

Достапен производ

Детали

Quik Key (Микро-USB) е брз и лесен начин за ослободување и уредување на GoPro снимки складирани на вашата microSD картичка.
1. Приклучете го во Вашиот телефон или таблет со микро-USB конектор, потоа со помош на апликацијата Capture;
2. Префрлете ги снимките за да создадете и споделите неверојатни GoPro видео клипови. Не сите уреди ќе ги поддржат резолуциите што може да ги понуди GoPro камерата.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
GoPro
Модел
No
Големина
No
End of life
No
Maconomy Stock Availability
No

Product declaration