GoPro Super Suit (Uber Protect)

SKU
AADIV-001

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Спремете ја Вашата HERO5 Black камера со Super Suit за екстремни активности на отворено и за нуркање со длабоко вода. Вклучените водоотпорни "backdoors" обезбедуваат заштита на длабочините од 196ft (60m) и исто така заштитуваат од летачки остатоци, чакал, нечистотија и мали карпи. Рамната стаклена леќа овозможува максимална острина на сликата над и под вода. Крајната заштита за вашиот HERO5 Black за време на екстремни активности на отворено и за нуркање со длабоки води. Водоотпорен до 196ft (60 m)
HERO5 Црнaтa леќа за објектив мора да се отстрани пред да се стави камерата во куќиштето
Рамната стаклена леќа на куќиштето обезбедува максимална острина на сликата над и под вода.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
GoPro
EAN code
818279015027
Модел
No
Големина
No
End of life
No
Maconomy Stock Availability
No

Product declaration