Protective Lens + Covers

SKU
ALCAK-302
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

GoPro LCD BacPac
GoPro LCD BacPac
Special Price 4.790 МКД
Regular Price 5.290 МКД

Достапен производ

Детали

Комплетот содржи заштитна стаклена леќа која е прикачена преку објективот на GoPro камерата за да обезбеди дополнителна заштита од прашина и гребнатини кога се користи камерата надвор од куќиштето. Совршен за употреба со рамката за монтирање (не е дел од овој комплет) или со користење на камера без куќиште. Исто така е вклучен и капакот на објективот на камерата, капакот на објективот на стандардното куќиште, влезот за замена на батеријата и заменскиот страничен влез на фотоапаратот.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
GoPro
EAN code
818279010152
Модел
No
Големина
No
End of life
No
Maconomy Stock Availability
No

Product declaration