Griffin Armband Adidas Licensed for iPhone 5, 5s, 5c, SE in Black/Solar Blue

SKU
GB38823

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Griffin Adidas лиценцирана футрола за рака за iPhone 5/5S/SE.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Griffin
Weight
0.4000
EAN code
685387389056
Боја
Black
Модел
No
Големина
iPhone 5s
Капацитет
No
Бои
Black
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone 5/5s/SE

Product declaration