Griffin Elevator Desktop Stand for Laptops - Space Grey

SKU
GC42029

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Алуминиумскиот дизајн на Elevator одговара на сите видови на маси. Elevator нуди заштитни стандарди, правејќи го вашиот лаптоп поудобен за користење во текот на денот. Healthycomputing.com примарната веб страна за ергономија на работа препорачува дека екранот на вашиот компјутер треба да биде во ниво на очите. Овој стандард е овозможен со корисење на Elevator постолјето и дополнителна тастатура.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Griffin
Weight
0.5000
EAN code
685387429981
Боја
Space Gray
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
Материјал
Aluminium
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook 13", MacBook Air 11" (2015), MacBook Air 13", MacBook Pro 13" Retina (2013-2015), MacBook Pro 13" (2012 or older), MacBook Pro 15" (mid 2012 or older)

Product declaration