Griffin Powerblock - Black:

Griffin Powerblock - Black

SKU
GA40613
Sиден полнач со Lightning кабел за iPod, iPad и iPhone уреди. Компатибилен со сите приклучоци од 100 до 240 волти. Црна боја.
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

PowerBlock заедно со Lightning кабелот со кој доаѓа представува полнач за Вашите iOS уреди кој штеди енергија и пари. Поврзете го Вашиот iPad, iPod или iPhone на овој адаптер со помош на Lightning кабелот кој доаѓа во пакет со адаптерот. Овој ѕиден полнач е компатибилен со сите приклучоци од 100 до 240 волти и оптимизиран е да извршува брзо и сигурно полнење на вашите уреди.
Производител
Griffin
EAN code
685387413911
End of life
No
Боја
црна
Компатибилност - адаптер
Lightning, USB
iPhone компатибилност
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5c
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9" (2. gen), iPad Pro 12.9", iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad (5. gen - 2017), iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini
iPod Compatibility
iPod shuffle, iPod nano 7th Generation, iPod touch (6th gen.)