Griffin Powerblock - Black

SKU
GA40613

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

PowerBlock заедно со Lightning кабелот со кој доаѓа представува полнач за Вашите iOS уреди кој штеди енергија и пари. Поврзете го Вашиот iPad, iPod или iPhone на овој адаптер со помош на Lightning кабелот кој доаѓа во пакет со адаптерот. Овој ѕиден полнач е компатибилен со сите приклучоци од 100 до 240 волти и оптимизиран е да извршува брзо и сигурно полнење на вашите уреди.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Griffin
Weight
0.1000
EAN code
685387413911
Боја
Black
Модел
No
Големина
No
Charger type
Wall charger
Компатибилност - адаптер
Lightning, USB
iPhone компатибилност
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5c
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9" (2. - 3. gen), iPad Pro 12.9" (1. gen), iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini, iPad (5. gen - 2017)
iPod Compatibility
iPod shuffle, iPod nano 7th Generation, iPod touch (6th gen.)

Product declaration