Griffin Survivor All-Terrain за iPad 10.2inch - Black

SKU
GIPD-016-BLK

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Бидете подготвени за се со Survivor All-Terrain Rugged за вашиот iPad. Изграден од три слоја, оваа дефанзивна футрола обезбедува до 1,8 метри заштита од пад вашиот 10.2 инчен iPad

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Големина
No

Product declaration