Griffin Survivor Clear for iPhone 6 - Black/Clear

SKU
GB38865

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

- Заштита од падови од 2м - Поликарбонатот го штити задниот дел на Вашиот iPhone - Рамката на футролата е изработена од TPU материјал

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Griffin
Weight
0.1000
EAN code
685387389469
Боја
Clear / Transparent
Модел
No
Големина
iPhone 6/6s
Капацитет
iPhone 6/6s
Материјал
Polycarbonate, TPU (Thermoplastic polyurethane)
Тип на футрола
Back case, Frame
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6

Product declaration