Griffin Survivor Endurance for iPhone XS Max - Black/Gray

SKU
GIP-015-BGY

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Griffin Survivor Endurance for iPhone XS Max - Black/Gray

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Griffin
EAN code
191058080271
Боја
Black
Големина
iPhone Xs Max
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max

Product declaration