Griffin Survivor Endurance for iPhone XS Max - Black/Gray

SKU
GIP-015-BGY

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Griffin Survivor Endurance for iPhone XS Max - Black/Gray

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Griffin
EAN code
191058080271
Боја
Black
Големина
iPhone Xs Max
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max

Product declaration