Griffin Survivor Extreme for iPhone 11

SKU
conf-griffin-survivor-extreme-for-iphone-11-mk
Боја
Charcoal Gray %
Olive %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Технологијата FortiCore заедно со бамперот и копчињата го апсорбира и распрснува шокот за да обезбеди максимална заштита од пад до 4 метри. Максимална заштита за вашиот нов iPhone 11.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Големина
iPhone 11
Боја
Charcoal Gray
iPhone компатибилност
iPhone 11
Боја
Olive
iPhone компатибилност
iPhone 11

Product declaration