Harman Kardon Aura Studio 3 - црн

SKU
HKAURASTUDIO3BLKEU

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Освежете го вашиот дом со безвременскиот, иконски дизајн на Harman Kardon Aura Studio 3 и прекрасен звук од 360 степени. Неверојатен Bluetooth звучник кој изгледа толку добро колку што звучи. Го поврзува звукот со интегрираните ефекти на амбиенталното светло, движењето на бранување на воден бран за да ја доживеете вашата музика на нов визуелно динамичен начин.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Harman/Kardon
End of life
No