HDD EXT WD MY CLOUD 2TB - Екстерна меморија со сопствен Cloud

SKU
0130519

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

ПРИСТАПУВАЈТЕ ДО СИТЕ ВАШИ РАБОТИ ОД ЕДНО МЕСТО:
Безбедно, централизирано лично складиште со автоматски backup кое се приклучува во вашата домашна мрежа. Споделите што сакате, секаде каде што имате интернет конекција.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Western Digital
Големина
No
End of life
Yes

Product declaration