(DEMO) iMac 21.5" QC i3 3.6GHz Retina 4K/8GB/1TB/Radeon Pro 555X w 2GB (International Keyboard)

SKU
D_MRT32ZE/A

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Боја
Silver

Product declaration