iMac 21.5" Retina 4K: 3.0GHz 6-јадрен

SKU
MHK33MK

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

Apple 21.5-inch iMac Retina 4K: 6C i5 3.0GHz/8GB/256GB SSD/Radeon Pro 560X w 4GB/INT KB   + 104.990 МКД

104.990 МКД

Избрана конфигурација
   
  Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

  Stock information

  Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.
  EDU ПОПУСТ
  More details >

  Детали

  The all-in-one for all.

  ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

  Производител
  Apple
  End of life
  No
  Бои
  Silver
  Processor GHz
  3.0GHz 6-core 8th-generation Intel Core i5 processor
  Меморија
  8 GB
  Капацитет
  256 GB
  Дисплеј
  21.5" Retina 4K
  Резолуција
  4096 x 2160
  Graphics
  Radeon Pro 560X with 4GB of VRAM
  Оперативен систем
  macOS
  Што има во кутијата?
  - iMac 21.5" Retina 4K
  - Magic Keyboard
  - Magic Mouse
  - Power Cable
  Гаранција
  1 година ИНТ гаранција