iMac 21.5" Retina 4K: 3.6GHz 4-јадрен

SKU
MHK23MK

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

Apple 21.5-inch iMac Retina 4K: QC i3 3.6GHz/8GB/256GB SSD/Radeon Pro 555X w 2GB/INT KB   + 89.990 МКД

89.990 МКД

Избрана конфигурација
   
  Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

  Stock information

  Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.
  EDU ПОПУСТ
  More details >

  Детали

  The all-in-one for all.

  ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

  Производител
  Apple
  Големина
  No
  Капацитет
  256 GB
  Бои
  Silver
  Processor GHz
  3.6GHz quad‑core Intel Core i3
  Меморија
  8 GB
  Дисплеј
  21.5" Retina 4K
  Резолуција
  4096 x 2304
  Graphics
  Radeon Pro 555X with 2GB of GDDR5 memory
  Оперативен систем
  macOS
  Што има во кутијата?
  - iMac 21.5" Retina 4K
  - Magic Keyboard
  - Magic Mouse
  - Power Cable
  Гаранција
  1 година ИНТ гаранција

  Product declaration