Incase City Brief 13inch - Khaki

SKU
CL60396

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Incase City Brief 13inch - Khaki

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
EAN code
650450131825
Боја
Light Brown
Бои
Brown
Материјал
Polyester
Case Size
up to 13"
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook 13", MacBook Air 11" (2015), MacBook Air 13", MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017), MacBook Pro 13" Retina (2013-2015), MacBook Pro 13" (2012 or older)
Димензија и тежина
14.5" x 11" x 2.5" (L x W x H)

Product declaration