Incase Compass Brief 15inch - Black Camo

SKU
INCO300213-CMO

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Incase Compass Brief 15inch - Black Camo

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
EAN code
650450143231
Боја
Jet Black
Големина
15inch
Бои
Black
Материјал
Polyester
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
Bag
Димензија и тежина
15.25" x 10.75" x 1.5" (L x W x H)

Product declaration