Incase Compass Brief 15inch - Black Camo

SKU
INCO300213-CMO

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Incase Compass Brief 15inch - Black Camo

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
EAN code
650450143231
Боја
Jet Black
Големина
15inch
Бои
Black
Материјал
Polyester
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
Bag
Димензија и тежина
15.25" x 10.75" x 1.5" (L x W x H)

Product declaration