Incase EO Backpack - Black

SKU
CL90004

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Incase EO Backpack - Black

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
EAN code
650450123110
Боја
Black
Големина
17inch
Бои
Black
Материјал
Polyester
Case Size
up to 17"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook Air 13" Retina (2018), MacBook Air 13", MacBook Pro 13" (2012 or older), MacBook Pro 15" (mid 2012 or older), MacBook Pro 17"
Димензија и тежина
21.5" x 15" x 5" (L x W x H)
Capacity
24L

Product declaration