Incase EO Duffel 15inch - Black

SKU
CL90005

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Incase EO Duffel 15inch - Black

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
Weight
0.0000
EAN code
650450123127
Боја
Black
Големина
15inch
Материјал
Nylon
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
Bag
Димензија и тежина
22" x 13" x 5" (L x W x H)
Capacity
35L

Product declaration