Incase Frame for iPhone X/XS

SKU
conf-incase-frame-for-iphone-x-mk
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

iPhone 14 Pro Max Clear Case with MagSafe
iPhone 14 Pro Max Clear Case with MagSafe
5.190 МКД

Достапен производ

iPhone 14 Pro Clear Case with MagSafe
iPhone 14 Pro Clear Case with MagSafe
5.190 МКД

Достапен производ

iPhone 14 Pro Leather Case with MagSafe - Midnight
Apple Clear Case за iPhone 13 Pro со MagSafe
Apple Clear Case за iPhone 13 Pro со MagSafe
Special Price 3.990 МКД
Regular Price 5.190 МКД

Достапен производ

iSTYLE FLEXIGLASS IM iPhone 13 / 13 Pro (6,1") with applicator
iSTYLE FLEXIGLASS IM iPhone 13 / 13 Pro (6,1") with applicator
Special Price 590 МКД
Regular Price 1.490 МКД

Достапен производ

Детали

Заштитете го и носете го вашиот уред со Frame Case за iPhone. Обликуваната рамка ги штити сите страни на вашиот уред. Се одликува со текстуриран дијамантски призменски модел за лесно и сигурно користење на телефонот.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
Модел
iPhone X
Големина
iPhone XS
Производител
Incase
EAN code
650450150277
Боја
Jet Black
Големина
iPhone X
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Frame
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X
Производител
Incase
EAN code
650450150314
Боја
Silver
Големина
iPhone X
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Frame
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X
Производител
Incase
EAN code
650450150260
Боја
Black
Големина
iPhone X
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Frame
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X
Производител
Incase
EAN code
650450150291
Боја
Rose Gold
Големина
iPhone X
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Frame
iPhone компатибилност
iPhone X

Product declaration